Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Лабораторія мікробіології.

У лабораторії проводяться клінічні і науково-діагностичні дослідження патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів – збудників захворювань, що передаються статевим шляхом, інфекцій шкіри і слизових оболонок. Вивчаються культуральні, морфологічні і біологічні властивості бактерій, умови їхнього довгострокового зберігання. Розробляються поживні середовища для виявлення і культивування трихомонад і мікоплазм.
Проводиться діагностичне виділення хламідій на курячих ембріонах і культурах клітин, пасивування музейних штамів хламідій, клініко-діагностичні дослідження біологічного матеріалу за допомогою світлової мікроскопії і методів прямої і непрямої флюоресценції, імуноферментного аналізу.
Лабораторія здійснює контроль якості роботи бактеріологічних лабораторій, учбово-методичну і консультативну допомогу фахівцям з лабораторної діагностики в Україні.

Завідувач лабораторії – кандидат медичних наук Джораєва Світлана Карьягдиївна, тел. (057)706-32-00