Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України» сповіщає, що 15-16 листопада відбудеться у м. Харкові науково-практична конференція з міжнародної участю «Питання профілактики, сучасна діагностика та інноваційні методи терапії в дерматовенерології», що увійшла до Реєстру конгресів та конференцій на 2018 р. (п. 276). Цей науковий форум присвячено своєчасній спеціалізованій допомозі хворим на шкірні та венеричні хвороби в сучасних умовах.

Програма конференції передбачає наступні питання:

  • сучасні методи діагностики та терапії інфекційних захворювань шкіри, мікозів, хронічних дерматозів  (пузирчатка, склеродермія, червоний вовчак, псоріаз та інші);
  • інноваційні технології діагностики та терапії інфекцій, що передаються статевим шляхом: сифілісу, хламідіозу, уреаплазмозу, трихомонозу, вірусних інфекцій та ін. в установах різного рівня надання медичної допомоги;
  • вплив міграційних процесів на розповсюдження інфекційних дерматозів, інфекцій, що передаються статевим шляхом та запобігання їх розповсюдження;
  • питання дитячої дерматовенерології в Україні;
  • сучасні досягнення в естетичній медицині.

Очікується участь до 350 лікарів дерматовенерологів з різних регіонів України та суміжних спеціалістів (сімейні лікарі, косметологи, акушери-гінекологи, урологи, лікарі лаборанти та ін.).

Запрошено представників дерматологічної спільноти інших країн, таких як Білорусь, Грузія; представників профільних кафедр ВУЗів України та обласні спеціалісти всіх областей України.

Особливу увагу буде приділено науковим досягненням молодих науковців.

Реєстрація та участь у конференції безкоштовна. Початок реєстрації у 8:00, відкриття конференції у 10:00.

Місце проведення конференції:

15 листопада 2018 р.– Прес-конференц зал  ПАТ ФК „Металіст” вул. Плеханівська  65, станція метро „Спортивна”;
16 листопада 2018 р. – конференц зал ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України», вул. Чернишевська 7/9,  станція метро «Архітектора Бекетова».

Програма конференції.